What's happening?

  Knocking CDA (2006) - Obejrzyj Cały Film Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Knocking

Knocking CDA

2006/05/0164 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o Knocking (2006) cały film

Knocking to jeden z najciekawszych filmów 2006 roku, który na pewno na długo zostanie w Waszej pamięci. Ta świetna historia zaciekawi każdego fana kina.
Knocking – amerykański film dokumentalny z 2006 roku w reżyserii Joela P. Engardio i Toma Sherparda, który koncentruje się na wolności obywatelskich wywalczonych przez Świadków Jehowy. Film przede wszystkim skupia się na trzech opowiadań Świadków Jehowy, ich życie ilustrują trzy podstawowe nauki przez nich wyznawane, które miały wielki wpływ na społeczeństwo: odmowa uczestnictwa w wojnie, przyjmowania transfuzji krwi, i pozdrowiania sztandaru. Knocking zdobył nagrodę jury za najlepszy film dokumentalny w USA w 2006 r. na Festiwalu Filmowym w Dallas i nagrodę publiczności dla najlepszego filmu dokumentalnego w 2006 na Indianapolis International Film Festival. Brał udział również na festiwalach filmowych w Trenton, New Jersey; Flint, Cleveland, Ohio; Reno; East Lansing. Knocking wyświetlany był po raz pierwszy w telewizji PBS w serii Independent Lens 22 maja 2007 na większości stacji PBS oraz w sieci ITVS. Film jest dostępny także na DVD.

Sprawdź gdzie obejrzeć cały film Knocking online

Oglądaj cały film Knocking online. Czy kochasz oglądać filmy? Jeśli tak, to masz szczęście! Na naszej stronie mamy szeroki wybór filmów, które możesz wyszukać i oglądać online w serwisach VOD, a źródła do nich znajdziesz w wyszukiwarce filmów i seriali online . Niezależnie od tego, czy jesteś w nastroju na komedię, dramat, akcję czy horror, mamy coś dla każdego. Uwielbiasz oglądać filmy, ale nie chcesz opuszczać wygodnej kanapy? Cóż, teraz jest na to rozwiązanie! Możesz oglądać filmy online prosto ze swojej kanapy. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i urządzenie, które może uzyskać dostęp do Internetu.

Knocking cały film

Obejrzyj Knocking cda

Czas trwania Knocking (Knocking) z 2006 roku wynosi 64 Minut, a widzowie ocenili go na: . Film Knocking cda to jedna z wielu opcji aby zobaczyć produkcję online.

Knocking cały film online to świetny wybór

Jeśli chodzi o filmy online, ludzie szukają treści, które są zarówno zabawne, jak i pouczające. Knocking cały film na pewno spodoba Ci się dzięki swojej mieszance humoru i pomocnych informacji. Omawiamy najlepsze sposoby na poprawę współczynnika konwersji, więc upewnij się, że obejrzysz do końca! Czy jesteś w nastroju na coś niesamowitego? Jeśli tak, to musisz obejrzeć ten film! Jest to pokaz, który pozostawi Cię bez wyrazu. Gwarantujemy, że nigdy wcześniej nie widziałeś czegoś takiego. Więc na co czekasz? Kliknij play i ciesz się!


Knocking cda

Wybierz Knocking Lektor PL

Szukasz świetnego filmu do obejrzenia online na przykład Knocking Lektor PL? Nie szukaj dalej! Lektor PL to szeroki wybór filmów do wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej premiery, czy starego klasyka, mamy coś dla każdego. Dodatkowo, nasze filmy są dostępne 24/7. Na co więc czekasz? Zacznij oglądać już dziś! Jedną z najlepszych rzeczy w oglądaniu filmów online jest to, że możesz wybierać spośród wielu różnych języków. Jeśli nie umiesz zbyt dobrze mówić po angielsku lub chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, możesz oglądać filmy z lektorem PL.

Ocena TMDb 8.5 2 głosów

Reżyser

Tom Shepard
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Path of Darkness: Making 'Silent Hill’
Joan Rivers: A Piece of Work
The Dream Team
The Next Mega Tsunami
Do I Sound Gay?
Sex Story: Fifty Shades of Grey
Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku
World of Warcraft: Looking For Group
Dreamland: The Burning of Black Wall Street
Who Is Harry Nilsson (And Why Is Everybody Talkin’ About Him?)
Becoming Cousteau
Inside Job