What's happening?

  P.S. Kocham cię CDA (2007) - Obejrzyj Cały Film Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
P.S. Kocham cię

P.S. Kocham cię CDA

2007/11/15126 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o P.S. Kocham cię (2007) cały film

P.S. Kocham cię to jeden z najciekawszych filmów 2007 roku, który na pewno na długo zostanie w Waszej pamięci. Ta świetna historia zaciekawi każdego fana kina.
Gerry (Gerard Butler) i Holly (Hilary Swank) są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego. Pasmo cierpień zostaje przerwane gdy Holly ku swojemu zdziwieniu znajduje w skrzynce list podpisany ręką Gerrego. Okazuje się że jest to dopiero pierwszy, z pośród dwunastu przychodzących regularnie co miesiąc listów zawierających zadania dla Holly. Zadanie Pierwsze; kupić szałową kieckę na disco. Tak oto rozpoczyna się dla Holly droga do ukojenia i rok przygód ? od nocy karaoke z przyjaciółmi, po podróż do Irlandii ? starannie zaplanowanych i opisanych przez Gerrego przed jego śmiercią w listach z dopiskiem 'P.S. I love you’..

Sprawdź gdzie obejrzeć cały film P.S. Kocham cię online

Oglądaj cały film P.S. Kocham cię online. Czy kochasz oglądać filmy? Jeśli tak, to masz szczęście! Na naszej stronie mamy szeroki wybór filmów, które możesz wyszukać i oglądać online w serwisach VOD, a źródła do nich znajdziesz w wyszukiwarce filmów i seriali online . Niezależnie od tego, czy jesteś w nastroju na komedię, dramat, akcję czy horror, mamy coś dla każdego. Uwielbiasz oglądać filmy, ale nie chcesz opuszczać wygodnej kanapy? Cóż, teraz jest na to rozwiązanie! Możesz oglądać filmy online prosto ze swojej kanapy. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i urządzenie, które może uzyskać dostęp do Internetu.

P.S. Kocham cię cały film

Obejrzyj P.S. Kocham cię cda

Czas trwania P.S. Kocham cię (P.S. I Love You) z 2007 roku wynosi 126 Minut, a widzowie ocenili go na: . Film P.S. Kocham cię cda to jedna z wielu opcji aby zobaczyć produkcję online.

P.S. Kocham cię cały film online to świetny wybór

Jeśli chodzi o filmy online, ludzie szukają treści, które są zarówno zabawne, jak i pouczające. P.S. Kocham cię cały film na pewno spodoba Ci się dzięki swojej mieszance humoru i pomocnych informacji. Omawiamy najlepsze sposoby na poprawę współczynnika konwersji, więc upewnij się, że obejrzysz do końca! Czy jesteś w nastroju na coś niesamowitego? Jeśli tak, to musisz obejrzeć ten film! Jest to pokaz, który pozostawi Cię bez wyrazu. Gwarantujemy, że nigdy wcześniej nie widziałeś czegoś takiego. Więc na co czekasz? Kliknij play i ciesz się!


P.S. Kocham cię cda

Wybierz P.S. Kocham cię Lektor PL

Szukasz świetnego filmu do obejrzenia online na przykład P.S. Kocham cię Lektor PL? Nie szukaj dalej! Lektor PL to szeroki wybór filmów do wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej premiery, czy starego klasyka, mamy coś dla każdego. Dodatkowo, nasze filmy są dostępne 24/7. Na co więc czekasz? Zacznij oglądać już dziś! Jedną z najlepszych rzeczy w oglądaniu filmów online jest to, że możesz wybierać spośród wielu różnych języków. Jeśli nie umiesz zbyt dobrze mówić po angielsku lub chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, możesz oglądać filmy z lektorem PL.

Ocena TMDb 7.2 2,939 głosów
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Błogość
Rok na całe życie
Noise
Królewicz Olch
Miłość znajdzie cię w Valentine
Gran Torino
Kochajmy się od święta
Kiedy po raz ostatni widziałeś ojca?
Astral: Nowy wymiar
Grace odeszła
Ostatnie słowo
From Straight A’s to XXX