Fantasy

Troll
6

Troll

2022/12/01

Troll

Gdy w norweskich górach budzi się starożytny troll, grupa barwnych bohaterów musi połączyć siły, aby powstrzymać go przed sianiem zniszczenia.
Kraina Snów
6.7

Kraina Snów

2022/11/09

Kraina Snów

„Kraina Snów” przenosi widzów w magiczne nowe miejsce – świat snu, w którym bystra Nemo (Marlow Barkley) i jej ekscentryczny ...
Wendell i Wild
6.5

Wendell i Wild

2022/10/21

Wendell i Wild

Henry Selick i Jordan Peele przedstawiają zrealizowany w technologii poklatkowej film animowany o braciach-demonach Wendellu i Wildzie, którzy z ...
The Munsters
4.2

The Munsters

2022/09/27

The Munsters

Szalone zaloty Hermana i Lily zabierają Munsterów w niesamowicie przezabawną podróż z Transylwanii do Hollywood.
Ghoster
4.3

Ghoster

2022/09/19

Ghoster

Kiedy w dniu ich eksmisji pojawia się tajemniczy list, Elizabeth i jej ojciec nie mogą uwierzyć w swoje szczęście i odkrywają, że odziedziczyli ...
Rainbow
4.3

Rainbow

2022/09/18

Rainbow

Współczesna opowieść o podróży dorastającej nastolatki luźno oparta na motywach klasycznej powieści „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”.
Pinokio
5.2

Pinokio

2022/09/07

Pinokio

Nowa wersja opowieści o drewnianym pajacyku, który wyrusza w pełną niesamowitych przygód wędrówkę, by zostać prawdziwym chłopcem.
Trzy tysiące lat tęsknoty
6.9

Trzy tysiące lat tęsknoty

Zadowolona z życia uczona, spotyka Dżinna, który oferuje jej spełnienie trzech życzeń w zamian za swoją wolność.
Mack & Rita
4.4

Mack & Rita

2022/08/12

Mack & Rita

30-latka spędza szalony weekend w Palm Springs i budzi się, by odkryć, że magicznie przemieniła się w swoje 70-letnie ja.

Czy lubisz uciekać w świat, w który można uwierzyć? Jeśli tak, to pokochasz gatunek filmów fantasy! Ten gatunek polega na zabraniu widzów w ekscytującą podróż do innego świata. Filmy fantasy mogą być osadzone w dowolnym okresie lub miejscu i często zawierają elementy magii i innych stworzeń. Od Władcy Pierścieni po Harry’ego Pottera, filmy te bawią widzów od dziesięcioleci. Jeśli szukasz dobrego filmu do obejrzenia w ten weekend, dlaczego nie sprawdzić jednego z najlepszych filmów fantasy, jakie kiedykolwiek powstały?