Fantasy

The Munsters
4.2

The Munsters

2022/09/27

The Munsters

Szalone zaloty Hermana i Lily zabierają Munsterów w niesamowicie przezabawną podróż z Transylwanii do Hollywood.
Ghoster
4.3

Ghoster

2022/09/19

Ghoster

Kiedy w dniu ich eksmisji pojawia się tajemniczy list, Elizabeth i jej ojciec nie mogą uwierzyć w swoje szczęście i odkrywają, że odziedziczyli ...
Pinokio
5.2

Pinokio

2022/09/07

Pinokio

Nowa wersja opowieści o drewnianym pajacyku, który wyrusza w pełną niesamowitych przygód wędrówkę, by zostać prawdziwym chłopcem.
Trzy tysiące lat tęsknoty
6.9

Trzy tysiące lat tęsknoty

Zadowolona z życia uczona, spotyka Dżinna, który oferuje jej spełnienie trzech życzeń w zamian za swoją wolność.
Mack & Rita
4.4

Mack & Rita

2022/08/12

Mack & Rita

30-latka spędza szalony weekend w Palm Springs i budzi się, by odkryć, że magicznie przemieniła się w swoje 70-letnie ja.
Łut szczęścia

Łut szczęścia

2022/08/05

Łut szczęścia

Sam Greenfield to najbardziej pechowa osoba na świecie! Kiedy nagle znajduje się w zupełnie nieznanej krainie szczęścia, musi połączyć siły z ...

Czy lubisz uciekać w świat, w który można uwierzyć? Jeśli tak, to pokochasz gatunek filmów fantasy! Ten gatunek polega na zabraniu widzów w ekscytującą podróż do innego świata. Filmy fantasy mogą być osadzone w dowolnym okresie lub miejscu i często zawierają elementy magii i innych stworzeń. Od Władcy Pierścieni po Harry’ego Pottera, filmy te bawią widzów od dziesięcioleci. Jeśli szukasz dobrego filmu do obejrzenia w ten weekend, dlaczego nie sprawdzić jednego z najlepszych filmów fantasy, jakie kiedykolwiek powstały?